PrisijungtiOK

Registruokis! | Pamiršai slaptažodį?

Fishki Facebook'e Naujiena!


Tapk FISHKI Facebooke gerbėju
Būkime kartu:
Sekti FISHKI Twitter Pasidalinti FISHKI Facebook FISHKI RSS naujienos   

Nemokami žaidimai

Nemokami žaidimai loginiai, koviniai, mergaitėms ir kiti
Pasirink žaidimą ir žaisk nemokamai!

Žaidimai dviems
Nuotykių ir veiksmo žaidimai
Loginiai žaidimai
Azartiniai žaidimai
Stalo žaidimai
Koviniai žaidimai
Lenktynių žaidimai
Skraidymo žaidimai
Sporto žaidimai
Strateginiai žaidimai
Žaidimai suaugusiems N18
Flash žaidimai-prikolai, filmukai ir animacijos

Dienos horoskopas Naujiena!

Palmiros dienos horoskopas
Palmiros horoskopas šiandienai:

Palmiros dienos horoskopas

Populiariausi prikolai Facebook'e

Top prikolai ir juokeliai


Fishki apklausa

Ar pritapo EURAS jūsų piniginėje?


Taip, toks pats mielas ir geras kaip Litas!
Neee, negaliu nieko atsipalaidavęs pirkti...
Neturėjau litu, neturiu ir eurų!

Juokelių archyvas

«    Rugsėjo 2019    »
PnATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Nemokamas hostingas!

Page rank

Pilnas Palmiros 2010 metų horoskopas

FISHKI naujienos kategorija
 Autorius: fishki | 2010.05.21Pilnas Palmiros 2010 metų horoskopas

PILNAS PALMIROS 2010 METŲ HOROSKOPAS(Palmiros dienos horoskopą kasdien galite skaityti čia: Dienos Palmiros horoskopas )


AVINAS (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
Valdanti planeta - Marsas

Stichija - Ugnis

Simboliai - avinas, elnias, raudonai geltoni ir žali kvadratai

Laimingos dienos - antradienis, sekmadienis

Nelaimingos dienos - penktadienis, šeštadienis

Metalas - geležis, plienas

Brangakmenis - briliantas

Augalas - dagys, usnis

Numerologija - skaičius 5

Labiausiai įkvepianti spalva - raudona

Priešingas ženklas - SvarstyklėsAvinai 2010 metais niekaip negali susitvarkyti su savo prisirišimais, su elgesio linija, emocijų kiekiu, sukeldami savo mylimiesiems šoką neordinariais poelgiais. Todėl būkite pasiruošę gerti valerijoną, kai lygiai taip pat pasielgs ir su jumis. Santykiai stabilizuosis antroje metų pusėje, jūs pagaliau įgysite ieškomą harmoniją, o 2010 metų pabaigoje, jei jūs vis dar laisvas, jūsų gali laukti daug žadanti pažintis. Finansinis stabilumas sukasi apie santaupas. Neapgalvota rizika kovą, birželį ir rugpjūtį gali privesti prie santaupų praradimo, o lapkritį, atvirkščiai, pasitaikys gera proga užsidirbti. Naujieji metai pradžiugins stora pinigine. Sveikata visiškai priklausys nuo nuo emocinės būklės. Pozityvi nuostata padės išvengti negalavimų, o niurzgėjimas ir aimanavimas prives iki jėgų netekimo ir negalavimų. Meilės pergyvenimai Avinams irgi nerekomenduojami, ypač rudenį, kai gali paaštrėti chroniški susirgimai. O šiaip – įprastos sveiko gyvenimo būdo rekomendacijos: gerai pailsėkite, gerai maitinkitės.


Daugeliui šio ženklo atstovų šie metai gali būti ryškiu ir įdomiu gyvenimo etapu. Jeigu sau iškelsite aiškius tikslus ir konkrečius uždavinius, tai sugebėsite sėkmingai panaudoti likimo suteiktus šansus. Jūsų aktyvumo ir tikslo siekimo reikės tik pavydėti, nes iš šalies atrodys, kad Jūs niekada nepavargstat ir viską suspėjat. Dėka tokio aukšto darbingumo, sėkmingai reikšitės visose gyvenimo sferose. Todėl imkitės bet kokių naujų darbų ir projektų, nebijokite jokių sunkumų.
Jeigu nevengsite eksperimentuoti, ypatingai seksis atskleisti savo galimybes ir talentus tiek darbe, tiek kitose gyvenimo srityse. Žinoma, labiausiai reikia to norėti pačiam.
Bet visada prisiminkit - jokio apsimetinėjimo ar įsipareigojimų nevykdymo iš Jūsų pusės negali būti. Jeigu dėl kokių nors priežasčių savo pažadų nevykdysit ar paprasčiausiai juos pamiršit, Jūsų autoritetas kris. Dėl to net artimiausi žmonės su Jumis nenorės turėti reikalų.


Palmiros horoskopas: DARBAS ir PINIGAI

2010 metai atneš visą krūvą malonių siurprizų profesinėje veikloje. Tai bus laikas, kai savyje pajusite didelę jėgą ir gabumus. Greitas gyvenimo tempas ir įvykių gausa neleis užsisėdėti vienoje vietoje. Nebijokite permainų. Viskas, ko besiimtumėt, duos teigiamus rezultatus.
Jeigu nuspręsite išbandyti kokią nors kitą veiklą ar pakeisti darbą, vėliau to tikrai nesigailėsite. Visi darbai tiesiog tirps Jūsų rankose. Kartais atrodys, kad neužteks ir didelės komandos kokiai nors užduočiai atlikti, bet geriau įsižiūrėję suprasit, jog Jums įveikiami gerokai sunkesni uždaviniai.
Patiems aktyviausiems žvaigždyno atstovams „prasišviečia“ paaukštinimas darbe. Mažų mažiausiai be savo valdžios dėmesio tikrai neliksite. Metų eigoje kaip iš gausybės rago pilsis įvairiausi pasiūlymai. Tik nesikarščiuokite ir neskubėkite visų priimti.
Turėsite pakankamai laiko pagalvoti ir išsirinkti sau geriausius bei naudingiausius pasiūlymus. Pirmąjį naujųjų metų mėnesį nepradėkite jokių darbų. Šis laikas geriausias atsisveikinti su senomis problemomis.


Palmiros Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA

Gyvenimas šiais metais iškels daug naujų klausimų ir uždavinių, kuriuos Avinai su malonumu išspręs. Gal pats rebuso narpliojimas ir nesuteiks apčiuopiamo pasitenkinimo, bet jį pajusite kai sprendimo raktas bus rankose. Visai įmanoma, kad tuo įkvėpimo šaltiniu bus artimas žmogus, padėsiantis įveikti visas kliūtis. Todėl atidžiai įsiklausykite į antros pusės patarimus, nes jie iš tikrųjų gali būti labai vertingi.
Vedusiems šio žvaigždyno atstovams nereikėtų pasiduoti svetimoms pagundoms, nes visos paslaptys greitai išaiškės. Tai labai neigiamai atsilieps šeimyniniame gyvenime. Bet, jeigu atsispirsite gundymams, sulauksite dvigubo apdovanojimo.
Jeigu dar tik svajojate sutikti žmogų su kuriuo norėtumėte kartu eiti gyvenimo keliu, tai atidžiau dairykitės kovą, birželį ir liepos pradžioje. Šiuo laikotarpiu turėsite realius šansus rasti tai, ko Jums iš tikrųjų reikia.


Palmiros Horoskopas: LAISVALAIKIS

Visus ateinančius metus laukia begalės darbų, todėl iš anksto pasirūpinkite, kad jų atlikimui užtektų jėgų. Reikia gerai pailsėti, pasikrauti energijos. Nepagailėkite tam laiko ir pinigų, išvykite į kelionę ar panašiai. Birželis ir liepos pradžia - pats tinkamiausias laikas vienišiems Avinams susirasti naują meilę.
Birželis - taip pat pats palankiausias metas vedusioms poroms ar įsimylėjėliams. Bendras poilsis dar labiau sutvirtins esamus ryšius ir jausmus. O štai rugpjūčiui atostogų geriau neplanuoti, nes bus daug visokių nuotaiką gadinančių kliūčių.


TAURAS Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)Valdanti planeta - Venera

Stichija - ugnis

Simboliai - sparnuotas bulius ir karvė, jautis

Laimingos dienos - pirmadienis, penktadienis

Nelaimingos diena - antradienis

Metalas - varis

Brangakmenis - smaragdas

Augalas - špinatas

Numerologija - skaičius 6

Labiausiai įkvepianti spalva - rožinė

Priešingas ženklas - SkorpionasJaučiai šiais metais maudysis švelnumo ir pasitikėjimo okeane, kurį jums suteiks sutuoktinis ar mylimasis. Visi ankstesni neišsakyti dalykai ar nuoskaudos bus pamiršti, o santykiuose įsiviešpataus praktiškai telepatinis ryšys. Jeigu jūs vis dar vienišas, arčiau metų galo įsižiūrėkite į artimiausią aplinką – labai galimas daiktas, kad jūsų puselė nuolat randasi prieš jūsų akis, tik jūs kažkodėl nežiūrite į šį žmogų rimtai. Metų pradžioje Jaučių pajamos nežada būti didelės, todėl laikykitės taupaus režimo. Užtat antroje metų pusėje jums pasitaikys gera galimybė užsidirbti – naudokitės momentu. Metų pabaigoje galimas perėjimas į naują darbą ar karjeros lygį. Sveikata nežada problemų, tačiau būkite atidūs vasarį – neperkraukite organizmo. Daugiau skirkite dėmesio fiziniam aktyvumui ir reguliariai tirkitės pas gydytoją.


Daugeliui Jaučio atstovų ateinantys metai neša pozityvias permainas ir ryškius įvykius. Pirmasis pusmetis įvykių gausa smarkiai skirsis nuo antrojo. Jeigu jaučiate, kad kai kurios svarbios gyvenimo akimirkos Jūsų netenkina, dar ne vėlu jas pakoreguoti. Nedelskite priimdami sprendimus. Kaupkite informaciją, tarkitės su žmonėmis, ieškokite naujų, originalių uždavinių sprendimo būdų.
Didelį vaidmenį ateityje vaidins Jus supantys žmonės. Ypač atidžiai rinkitės naujus pažįstamus. Gal baimė ir nepasitikėjimas rytojumi trukdys žengti pirmąjį žingsnį, bet jį žengę, suprasit, kad klydote. Jeigu paskubėsite, dar spėsite įšokti į paskutinį traukinio vagoną. Maždaug nuo gegužės vidurio įvykiai atslūgs ir pajusite ilgai lauktą ramybę bei stabilumą.

Pajutę po kojomis tvirtą pagrindą, galėsite atsipalaiduoti ir ramiai rinkti savo darbo vaisius. Svarbiausia, neatsisakykite pilnaverčio ir kokybiško poilsio. Tai padės sukaupti jėgas ir įveikti bet kokius, net sudėtingiausius uždavinius.Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI


Kai kurie šio horoskopo ženklo atstovai, ypač nemėgstantys stovėti vietoje ir savyje jaučiantys daug jėgų bei galimybių, ateinančiais metais nuspręs pakeisti veiklos sritį, darbovietę ar, paprasčiausiai, užsimos grandioziniams darbams. Ir labai gerai padarys, nes pirmasis pusmetis bus palankiausias atsiskleisti Jūsų gabumams bei talentams.

Nebijokite rizikuoti. Bet kokia rizika visada pasiteisins. Daugelis išgirs vidinį balsą, raginantį kardinaliai pakeisti savo veiklą. Paklausykite jo. Svarbiausia - nesiblaškyti, negaišti laiko ir nepanikuoti. Tikriausiai, daugelį sprendimų lems materialinė nauda. Nepraleiskite progos žengti svarbų žingsnį savo karjeroje.

Jeigu esate patenkinti savo darbu ar nepasiruošę globalioms permainoms, tai, atėjus rudeniui, jas ilgam pamirškite. Šiuo metų laiku - didelė tikimybė pridaryti klaidų. Kažkas netyčia ar piktavališkai stengsis išmušti Jus iš vėžių, o blaiviai įvertinti situacija bus sunku. Įmanoma, kad tas „kažkas“ stengsis pasisavinti Jūsų nuopelnus. Tokius bandytojus reikia versti iš šaknų.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA


Asmeniniame gyvenime laukia permainos, apie kurias net negalėjote pagalvoti. Tikriausiai netikėtai pasirodys žmogus, kuris visą Jūsų gyvenimą apvers aukštyn kojomis ir stipriai paveiks pasaulėžiūrą. Žinoma, stiprios poros gali nesijaudinti, kai jų šeimoje pasirodys trečias. Jis kaip buvo, taip ir liks „nereikalingas“. Nors gyvenime visko pasitaiko… Tokia padėtis palankiausia vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams. Net jeigu jie jau nusivylė surasti gyvenimo draugą, šiais metais neabejotinai lydės sėkmė.

Susitikimams palankiausia sausio pirma pusė, vasario pabaiga, balandis bei liepa. Ir vestuves geriausia planuoti šiuo laikotarpiu. Likimas gali iškrėsti daug netikėtumų ir dėl šeimos pagausėjimo. Kam ilgai nesisekė „nusipirkti“ vaikų, tie šiais metais gali ištraukti laimingą bilietą.

Na, jeigu kieno nors planuose nėra šeimos pagausinimo, o širdis pilna rūpesčio ir meilės, įsigykite kokį nors gyvūnėlį. Jis suteiks daug džiaugsmo ir pripildys meilės pilnus namus.Horoskopas: LAISVALAIKIS


Jokio skirtumo kada suplanuosite atostogas. Visi trys vasaros mėnesiai - vienodai geri. Puikiai pailsėsite tiek užsienyje, tiek ir pas senelę kaime, žinoma, jeigu tokią turite. Taigi, vietos bei laiko pasirinkimas priklauso nuo Jūsų norų ir galimybių.

Jaučiai, neįsivaizduojantys poilsio be romantiškų nuotykių ar kurortinių romanų, į „medžioklę“ susiruoškite liepos antroje pusėje ir iki rugpjūčio pabaigos. Būsite ypatingai patrauklūs ir gundantys. Vedusieji šio ženklo atstovai šiuo laikotarpiu taip pat jaus didelį jėgų bei geros nuotaikos antplūdį ir puikiai leis laiką.


DVYNIAI (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)Valdanti planeta - Merkurijus

Stichija - oras

Simboliai - dvyniai, kaukė, ranka, žvaigždė

Laimingos dienos - trečiadienis, sekmadienis

Nelaiminga diena - ketvirtadienis

Metalas - gyvsidabris, auksas, amalgama, sidabras

Brangakmenis - akvamarinas

Augalas - papartis

Numerologija - skaičius 7

Labiausiai įkvepianti spalva - ryškiai geltona

Priešingas ženklas - ŠaulysDauguma Dvynių 2010 metais abejos – savo jausmais, savo mylimo žmogaus jausmais. O to daryti nereikia: pastovus nepasitikėjimas, kaip iš jūsų partnerio, taip iš jūsų pusės, gali sukelti rimtų sutrikimų santykiuose ir iššaukti jų atvėsimą, ypatingai šiuo atžvilgiu pavojingi šie, 2010 metai. Pasistenkite bent Naujiesiems metams sutvarkyti tuos nesusipratimus ir neapgaudinėkite savo puselės. Šiuos metus Dvyniai praleis darbuose ir rūpesčiuose, tačiau pastangos buv atlygintos, ir taip atlygintos, kad pajusite polinkį švaistyti nelengvu darbu pelnytus pinigus. Ypatingai sėkmės lydimi bus vasaris ir gegužė. Pasistenkite bent jau neinvestuoti į abejotinas veiklas, geriau galvokite apie tai, kad sukurtumėte pamatus tolimesniam gerovės augimui. Stebėkite savo sveikatą ir visokeriopai venkite nusiminimo – būtent jis gali sukelti jums visus negalavimus. Dažniau buvokite gerų draugų kompanijose, užsitikrinkite sau geras emocijas ir tada 2010 metais jums niekas negrės.


Ateinantys metai taps svarbiu ir pozityviu Jūsų gyvenimo tarpsniu. Bus pasiūlytos įdomios galimybės pagerinti savo gyvenimą ir pripildyti jį ryškesnėmis spalvomis. Panašus šansas suteikiamas tik vieną kartą per septynerius metus, todėl nereikia kreipti dėmesio į smulkmenas ir veltui leisti laiko. Labai gerai yra tai, kad iš karto po naujųjų metų Jums nereikia griebtis savo gyvenimo pertvarkymo.

Turėsite pakankamai laiko viską apgalvoti, ramiai pasiruošti svarbiam gyvenimo etapui. Įgyvendinti visus planus pradėkite nuo balandžio vidurio. Daugelis Jaučio atstovų optimistiškai žiūrės į ateitį ir dėka vidinės intuicijos vaisingai išnaudos gyvenimo suteiktas galimybes. Visų pirma, aiškiai matysite Jums naudingus žmones ir panaudosite visą savo žavesį bei gražkalbystę, kad pasiektumėte jų palankumo.

Šiais metais Jums seksis ne tik dėl pačių noro ir pastangų, bet ir kitų pagalbos dėka. Metai sėkmingi kilti karjeros laiptais, pereiti į naują darbą, mylėti ar tvirtinti šeimos santykius. Šie metai daugeliui Dvynių įsimins kaip vieni iš sėkmingiausių gyvenime.Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI


Daugelis šio ženklo atstovų išsiskirs dideliu aktyvumu, darbingumu, tikslo siekimu ir komunikabilumu. Jūs sugebėsite dirbti iš karto keliomis skirtingomis kryptimis, lengvai persijungdami iš vienos į kitą. Tai padės užsitarnauti savo „viršininkų“ pritarimą ir kolegų pagarbą. Žinoma, jeigu kolektyve neišsikeros pavydas.

Tokių priešų poveikį kartais galite pajusti rugpjūčio pirmą dekadą ir lapkričio mėnesį. Greičiausiai tai bus šmeižtas Jūsų adresu. Todėl tuo laikotarpiu pasistenkite nedaryti, kad ir mažiausių klaidelių, nes tuo pasinaudos blogiečiai. Jeigu Jūs pats sau esate viršininkas ar dirbate darniame kolektyve, tai visos bjaurastys praeis pro šalį.

Dauguma Dvynių gali tikėtis gerų bei perspektyvių pasiūlymų darbe, gausite kvietimų dalyvauti įdomiuose projektuose, todėl ruoškitės pakilimui karjeros laiptais. Jeigu tokie dalykai nelabai domina, tenkinkitės tuo ką turite.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA


Teigiamų permainų galite tikėtis ne tik profesinėje srityje, bet asmeniniame gyvenime. Didžiausios permainos laukia tų Dvynių atstovų, kurie nepatenkinti savo padėtimi ir ieško naujų santykių. Vienišiams tikriausiai pasiseks surasti savo antrąją puselę ir likimus sujungti stipriais santuokos ryšiais. Jūs lengvai užmegsite naujas pažintis ir užkariausite širdį žmogaus, palietusio jautrias Jūsų sielos stygas.

Visi santykiai, užmegzti ateinančiais metais, žada būti stiprūs ir ilgaamžiai. Vedusieji ženklo atstovai dar labiau sustiprins šeimos ryšius. Drąsiai planuokite permainas namuose, pavyzdžiui, buto remontas, naujų baldų pirkimas ar nekilnojamo turto įsigijimas. Malonūs rūpesčiai pačiu maloniausiu būdų atsispindės Jūsų šeimoje.

2010 metai sukurs geriausias sąlygas šeimos gausinimui. Jeigu planuojate „pirkti“ vaikų, neatidėliokite ateičiai. Dabar pats palankiausias laikas!Horoskopas: LAISVALAIKIS


Jeigu praėjusiais metais daug dirbote, tai šiemet reikia save apdovanoti šauniomis atostogomis. Jums nėra jokių kliūčių kada ir kur atostogauti. Reikšmės neturi ir metų laikas. Kur bebūtumėt, visur jausitės komfortiškai. Tik savo laisvalaikio neleiskite tuščiai. Poilsis tiesiog būtinas, todėl, esant mažiausiai galimybei, keliaukite. Jeigu mėgstate voliotis pliaže, važiuokit prie jūros,
jeigu mėgstate aktyvias laisvalaikio leidimo formas, su vienminčiais išeikite į turistinį žygį. Jums nebaisios net ekstremalios sąlygos.


VĖŽYS (birželio 22 d. – liepos 22 d.)Valdanti planeta - Mėnulis

Stichija - Vanduo

Simboliai - vėžys, krabas, širdis

Laimingos dienos - pirmadienis, ketvirtadienis

Nelaiminga diena - antradienis, šeštadienis

Metalas - sidabras

Brangakmenis - perlai, rubinas, smaragdas

Augalas - riešutas

Numerologija - skaičius 2

Labiausiai įkvepianti spalva - purpurinė

Priešingas ženklas - OžiaragisJūs mėgstate lįsti į skolas, tačiau 2010 metais stenkitės to nedaryti, o visas senesnes skolas grąžinkite laiku. Vasario mėnesį jūsų gali laukti labai atsakingas ir pelningas darbas, kurio reikėtų imtis ir pasireikšti visu savo rimtumu ir susikaupimu. Iš esmės 2010 metai žada būti materialiai palankūs. Apie kokius nors stabilius santykius asmeniniame gyvenime mąstyti kol kas anksti – pernelyg daug išorinių aplinkybių ir povandeninių srovių. Tačiau pavasarį, greičiausiai, atsiras galimybė užsiimti savimi ir savo mylimuoju. Pasistenkite neuždusinti jo savo meile ir pavydu. Romantiška bus vasara – čia ir naujos pažintys, ir slaptos aistros. Metų pabaigoje laukite siurprizų nuo mylimųjų, tiek malonių, tiek nelabai. Organizmo tonusas labai permainingas, sveikata gali išdykauti, būtina rimtai skirti jai dėmesio ir atkreipti dėmesį į bet kokį negalavimą. Kovokite su jais patikrintais, išbandytais būdais – dienotvarkė, fizinių apkrovų dozavimas, gerais maitinimasis. Stenkitės daugiau dėmesio skirti šeimai.


Šie metai suvaidins svarbų vaidmenį Jūsų gyvenime, bet teigti, kad viskas aplinkui smarkiai pasikeis ir tapsite kitu žmogumi, nereikia. Turite sveikai, be pagražinimų, įvertinti praėjusį gyvenimą. Jeigu kai kuriais klausimais išvados nebus guodžiančios ir pastebėsite aiškias klaidas, kurias padarėte pasidavę emocijoms, tai dar ne priežastis nusiminti!

Kiekvienam gyvenimas siunčia išbandymus, kai reikia apsispręsti ir įvertinti atliktus darbus. To pasekoje galima protingai bei teisingai pasinaudoti sukaupta patirtimi ir žiniomis siekiant savo tikslų. Jeigu susidursite su kliūtimis, tai priimkite kaip karmines skolas, kurių gali būti nemažai susikaupę.

Šaim horoskopo ženklui ateinantys metai - laikas, kai reikia atsikratyti visko sunkinančio Jūsų gyvenimą. Kažkam iš draugų, partnerių ar paprasčiausiai pažįstamų teks palikti Jūsų ratą. Dėl to labai nepergyvenkit. Paprasčiausiai tam atėjo laikas.Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI


2010 metai, toks laikas, kai reikia suvesti rezultatus, pabaigti pradėtus darbus ir projektus. Nesudėlioti visi taškai ant „i“, nesutvarkyti seni bei einamieji darbai, slėgs sunkia našta, neleisdami atsiskleisti Jūsų talentams ir gabumams. Todėl viską, kas jau seniai užsigulėję ir neduoda naudos išmeskite kaip seną lagaminą be rankenos. Tai padaryti reikia jau dabar. Negaiškite laiko, jėgų bei energijos, nes vis tiek pastangos bus bevaisės.

Metų pradžioje būkite apdairūs profesinėje veikloje. Sausio mėnesį ir kovo pirmoje pusėje galite susidurti su įvairiomis problemomis. Šiuo laikotarpiu bendradarbiavimą ir pagalbą gali pasiūlyti piktavaliai žmonės. Kad netaptumėte apgavysčių aukomis, ypatingai atsargiems ir išrankiems reikia būti su partneriais, kolegomis bei viršininkais. Palankiai viskas klostysis vasario mėnesį, antroje birželio pusėje, liepą ir lapkritį. Šiuo laikotarpiu vertėtų veikti efektingiau.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA


Pagal Palmiros 2010 metų horoskopą, daugelis dalykų priklausys nuo to, kokį bendravimo būdą su giminėmis ir artimaisiais pasirinksite. Rodydami rūpestį ir meilę artimiesiems, galite sukurti jaukią namų atmosferą. Bus ir apskritai viskuo nepatenkintų šio ženklo atstovų. Nors negalima sakyti, kad Vėžiai specialiai provokuos konfliktus. Tikriausiai vidinė būsena trokš viso kuo geriausio, bet kai kurie nesugebės kontroliuoti savo negatyvių emocijų. Nenuostabu, kad panašiais atvejais gali net iširti šeimos. Prieš nusprendžiant skirtis, reikėtų viską šimtą kartų apgalvoti. Emocijos, ambicijos - blogi patarėjai.

Ypač atsakingai privalo elgtis vaikų turinčios poros. Bet, jeigu gyvenimas primena kovos lauką, o ne ramų užutekį, tai nereikia kankinti nei savęs, nei kartu gyvenančio žmogaus. Geriau atvėsusiuose santykiuose padėti tašką ir viską pradėti iš naujo, nuo tuščio lapo. Žinoma, trumpalaikės emocijos neturi lemti tokį žingsnį.

Visada prisiminkite, kad 2010-aisiais metais Jūs patys valdysite visas situacijas, todėl negriaukite, o KURKITE.Horoskopas: LAISVALAIKIS


Pirmieji du vasaros mėnesiai sėkmingi tolimoms kelionėms. Ypatingų rekomendacijų kur poilsiauti - nėra. Jeigu bus progų išvykti į kokią nors egzotišką ar Europos šalį, tai neatsisakykite, ir, svarbiausia, labai netaupykite. Save, kaip patį brangiausią žmogų, palepinkite nuo dūšios. Net jeigu atrodys, kad už sutaupytus pinigus galėsite įsigyti vertingesnių daiktų, gerai pagalvokite. Visai įmanoma, kad puikiai pailsėję, pasisėmę jėgų bei gerų emocijų, gausite stimulą naujiems, pelningesniems darbams. Jeigu norėtumėte poilsiaudami užmegzti romantiškus santykius, prisiminkite, kad rugpjūtis ne pats tinkamiausias laikas.


LIŪTAS (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)Valdanti planeta - Saulė

Stichija - Ugnis

Simboliai - liūtas, gulbė

Laiminga diena - sekmadienis

Nelaiminga diena - šeštadienis

Metalas - auksas

Brangakmenis - raudonas granatas

Augalas - ąžuolas

Numerologija - skaičius 1

Labiausiai įkvepianti spalva - oranžinė

Priešingas ženklas - VandenisIštikimybė – ne pati stipriausia Liūtų savybė, bet šiais metais pasistenkite nedaryti neapgalvotų žingsnių ir nesekite paskui savo aistras ir nesutramdomu troškimu eksperimentuoti. Tuo galite sugriauti savo stabilius santykius. Visame kitame rekomenduojama rodyti iniciatyvą ir nelaukti palankių orų: jeigu jums kažkas smarkiai patinka, drąsiai skirkite jam pasimatymą. Ypač tai aktualu pavasarį ir metų gale. Finansine prasme metai žada būti palankiais, tačiau imti kreditų nerekomenduojama – išmokėti juos bus nepaprasta. Pajamos palaipsniui ir nenumaldomai didės, nors finansinių proveržių metai nežada. Metų pradžioje pasistenkite nešvaistyti santaupų, kad išvengtumėte krizių. Daugiau dėmesio skirkite ir sveikatai. Klastingas negalavimas gali užklupti Liūtus netikėtai pačiu nepalankiausiu metu, todėl įsiklausykite į savo organizmą ir pasirodžius pirmiesiems negalavimo požymiams kreipkitės į gydytoją. Praleisti pro ausis signalai gali būti rimtų ligų pranašai, būkite atsargūs.


Vargiai kam iš šio Zodiako žvaigždyno atstovų pasiseks ramiai gyventi 2010 metais. Naujos mintys, idėjos ir grandioziniai planai neduos ramybės nei galvai, nei kojoms. Tikriausiai ateinančiais metais pasiseks išspręsti visus klausimus, iškilusius praėjusiais metais. Nusimesite visą naštą, neleidusią atsiskleisti Jūsų talentui ir gabumams.

Galima teigti, kad sunkumų ir išbandymų metas jau praėjo. Reikia sukaupti visas jėgas, kad kompensuotumėte praradimus. Pagaliau užsiimsite tuo, kam neužtekdavo laiko. Jums pasiseks įvykdyti daugelį planų ir sėkmingai susidoroti su bet kokiomis užduotimis.

Prieš pradėdami pertvarkyti gyvenimą, atsiskaitykite už susikaupusias skolas. Tai padaryti reikėtų per tris pirmuosius naujųjų metų mėnesius. Tik būkite atsargūs ir laikykitės visų saugumo reikalavimų, nes būtent šiuo tarpsniu galite padaryti rimtų klaidų. Jokiu būdų nepasiduokite pagundai ir tamsioms mintims, nes už tai reikės atsakyti.Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI


Ateinantys metai gali tapti persilaužimo periodu profesinėje veikloje pačia geriausia šio žodžio prasme. Prasidėjus birželiui, pasistenkite sustiprinti savo autoritetą, praplėsti darbinių ryšių bei pažinčių ratą, detaliai atlikite visus darbus, sukurkite stiprią bazę kilti karjeros laiptais. Turėkite omenyje, kad su profesine sėkme gali iškilti naujos problemos. Ant savo pečių nesusikraukite visos atsakomybės, nes viską aprėpti bus labai sunku, o besiblaškant tarp daugybės smulkmenų, nepastebėsite svarbiausio.

Profesinėje veikloje turite būti ypač apdairūs, nes pirmame pusmetyje dag kas priklausys nuo aplinkybių. Galbūt kam nors nepatiks Jūsų sėkminga karjera ir tie neprieteliai pradės aktyviai trukdyti. Konkurentai ar priešai stengsis sugriauti ateities planus, todėl panašiais periodais reikia maksimaliai dirbti, tuščiai nežadėti, neiti į kompromisus su savo sąžine.

Geriausiai būtų apie savo sėkmę kurį laiką niekam nekalbėti. Laikinos paslaptys vėliau atneš naudos. Bet, nežiūrint priešų kėslų, dauguma šio ženklo atstovų sėkmingai išsikapanos iš to „dumblyno“. Apdovanojimas už moralinius nepatogumus bus paaukštinimas darbe ir geresnė finansinė padėtis.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA


Ateinantys metai atneš rimtų pataisymų į tų Liūtų gyvenimą, kurių širdys dar neužimtos ar skaudžios patirties sudaužytos. Atsisakykite neperspektyvių ryšių, neleidžiančių atsiskleisti Jūsų šviesiems jausmams. Daugiau dėmesio skirkite sau, savo išorei, garderobui. Pasistenkite pasikeisti tiek vidumi, tiek išore ir tada nauja meilė netruks ateiti.

Pažintis, pradžioje atrodžiusi draugišku bendravimu, labai greita gali peraugti į kai ką daugiau. Likimas gali pateikti įvairių, pačių netikėčiausių siurprizų. Norintys įteisinti savo santykius, tai geriau tegu daro antroje metų pusėje. Ne pirmus metus gyvenantys santuokoje, šio ženklo atstovai privalo žinoti, kad besibaigiant žiemai ir pavasarį, jų laukia išbandymų metas.

Didelė įvairiausių pagundų tikimybė. Svarbiausia - joms nepasiduoti. Priešingu atveju pridarysite klaidų, kurias ištaisyti bus labai sunku ar net neįmanoma. Tuo laikotarpiu venkite konfliktų, nenutraukite nusistovėjusių santykių. Be abejo, tai dar nereiškia, kad visi šio ženklo atstovai susidurs su panašiomis problemomis, bet geriau iš anksto būti pasiruošusiems.Horoskopas: LAISVALAIKIS


Kur atostogauti? Tai priklausys nuo daugelio faktorių, o pirmiausiai nuo Jūsų pomėgių ir įpročių. Darbo grafikas taip pat gali pakoreguoti Jūsų planus. Jeigu mėgstate aktyvų poilsį, pavyzdžiui, turistinius žygius, ekstremalias sporto rūšis, tai geriausia daryti balandžio - gegužės mėnesiais. Būsite pilni energijos, entuziazmo ir noro nugalėti visas aukštumas. Jeigu labiau prie širdies pasyvus poilsis, kai nereikia niekur skubėti, tai pats tinkamiausias laikas - liepa, rugpjūtis ir pradžia rugsėjo. Na, o jeigu ruošiatės „medžioti“ priešingą lytį, tai darykite antroje birželio pusėje, liepą ir rugpjūtį.


MERGELĖ (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)Valdanti planeta - Merkurijus

Stichija - Žemė

Simboliai - mergelė, kubas

Laiminga diena - trečiadienis

Metalas - alavas, varis, geležis, gyvsidabris

Brangakmenis - karneolis

Augalas - obelis

Numerologija - skaičius 5

Labiausiai įkvepianti spalva - pilka ir žydra

Priešingas ženklas - ŽuvysUžsikrovimas darbais ir visiškas įsigilinimas į darbą neleidžia Mergelėms rasti daugiau laiko mylimam žmogui – o tai nėra gerai. Būtent 2010 metais jis ar ji gali nebeiškęsti ir visiems laikams trenkti durimis. Todėl teikitės skirti artimam žmogui dėmesio, juolab, kad tokiu atveju gailėtis tikrai neteks. O ir darbas – ne vilkas, į mišką nepabėgs, jau patikėkite. Taip pat nerekomenduojama megzti nesantuokinių ryšių, jie būtinai išplauks į paviršių. Geriausias laikas tvarkyti asmeninius reikalus – ruduo, o naujoms pažintims, tradiciškai, pavasaris. Metų pradžia gali pasodinti jus ant finansinės „dietos“, bet nesijaudinkite, pavasariop viskas susitvarkys. Stenkitės metų bėgyje kažkiek atidėti iš uždirbto, kadangi visą šį laikotarpį vis iškils įvairiausios nenumatytos išlaidos. Taip pat šiais metais nerekomenduojama tvarkyti reikalus su draugais ir organizuoti korporatyvinį verslą, geriau viską daryti vienam. Ir laikyti savo planus paslaptyje nuo smalsių ausų ir akių. Sveikata ypatingų problemų nežada, tik sekite savo emocinę būklę ir tonusą. Dažniau šypsokitės, meskite iš galvos niūrias mintis, pyktį ir nuoskaudas, atsisakykite kenksmingų įpročių.


Artėja labai svarbus Jūsų gyvenimo tarpsnis. Ruoškitės permainoms. Net jeigu esate viskuo patenkinti ir nenorite permainų, vargiai šiuos metus gyvensite ramiai ir tyliai. Nesijaudinkite, kad reikės keisti nusistovėjusį ritmą, nes daugelis artimiausios ateities pakitimų bus pozityvūs.

Kas anksčiau atrodė nepasiekiama svajonė, ateinančiais metais pavirs tikrove. Pilnai atskleisite savo talentus. Kartais metų bėgyje net patys stebėsitės teigiamais gyvenimo ir aplinkos pasikeitimais.

Svarbiausia - neabejokite savo jėgomis, tikėkite tuo, ką darote ir pamatysit kaip viskas aplinkui keičiasi. Laukia dideli darbai, bet pažvelgę atgalios darbo vaisiais būsite labai patenkinti. Finansiškai 2010 metai bus sėkmingi, bet tik tiems šio ženklo atstovams, kurie pragyvenimui užsidirba savo rankomis, protu ir pastangomis. Jeigu bus pasiūlymas lengvai praturtėti, priimkite tai kaip pavojaus signalą. Nepamirškit, nemokamas sūris tik pelėkautuose!Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI


2010 metais labai vertinsite stabilumą ir pasitikėjimą ateitimi. Jeigu turite padorų, nervų negadinantį darbą, tai ir nereikia profesinėje veikloje nieko keisti. Jeigu išimtinais atvejais reikės keisti darbo vietą, tai darykite viską labai apgalvoję. Žinoma, jeigu siūlomas darbas ryškiai skirsis nuo esamojo palankesnėmis sąlygomis ir didesniu atlygiu, be abejo reikia save išbandyti naujame darbe.

O šiaip, esant galimybėms, geriausiai tobulėti ten, kur jau turite patirties ir žinote visus niuansus. Turėti pastovų darbą ir atlygį - štai ko Jums labiausiai reikia ateinančiais metais. Jeigu esate vadovaujantis asmuo ir ypač jeigu stovite prie įmonės ar firmos vairo, tai visų metų bėgyje nei savęs, nei kolektyvo nekankinkite didelėmis reformomis. Šiuo laikotarpiu tai neturės naudos ir gali tik destabilizuoti padėtį.

Jeigu esate kitų vadovaujami, tai turėsite šansą pasirodyti iš pačios geriausios pusės. Tai neliks nepastebėta, o tuo pačiu pagerinsite materialinę padėtį. Antroje metų pusėje stenkitės nedalyvauti abejotinuose sandoriuose. Net jeigu pradžioje atrodys, kad viskas einasi gerai, pabaigoje paaiškės, kad daugiau praradote, negu laimėjote.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA

Daugeliui šio ženklo atstovų ateinantys metai atneš ramybę sieloje ir laimę šeimoje. Jeigu turite išsirinkę antrąją pusę ir tvirtai žinote, kad tai geras apsisprendimas, 2010-ieji metai bus patys palankiausi sukurti šeimą. Šiam svarbiam žingsniui žengti tinkamiausia nuo sausio 15 d., paskutinės kovo dienos, balandis, liepa, rugpjūčio pradžia, rugsėjis ir spalio pradžia. Šie laikotarpiai palankiausi bet kokioms meilės permainoms. Tai yra geriausias laikas susižadėti, pasipiršti, nunešti pareiškimus santuokai, planuoti vestuvių reikalus ir povestuvines keliones.

Jeigu Jūsų širdyje dar nežydi meilė, tai šiais metais yra didžiulis šansas išsiskleisti nuostabiems žiedams. Net jeigu Jūs nenusiteikę susitikimams, tai gali įvykti pačią netikėčiausią akimirką. Meilės sferoje Jūsų laukia malonūs siurprizai, naujos pažintys, romantiški susitikimai. Na, o jeigu seniai nuskambėjo Mendelsono maršas ir Jūsų šeimos laivas sėkmingai plaukia per gyvenimo sūkurius, šiemet pats laikas pagalvoti apie šeimos pagausinimą. Tai taps pačiu ryškiausiu, džiaugsmingiausiu, įsimintiniausiu Jūsų gyvenimo įvykiu.Horoskopas: LAISVALAIKIS


Esant galimybėms palikti visus darbus, gegužį, liepą ir rugpjūtį, palankiausias laikas kelionėms, komandiruotėms, o dar geriau - atostogoms. Jeigu galėsite rinktis kur keliauti, pirmenybę atiduokite aukšto pragyvenimo lygio šalims, arba stulbinamo gamtos grožio vietoms. Tai padės ne tik pasikrauti teigiamų emocijų, sukaupti jėgų, bet ir praturtinti savo dvasinį bei intelektualųjį pasaulį. Labai gerai, jeigu keliausite su dragų kompanija arba artimu žmogumi. Tada jausitės patikimiau ir nesinervinsite dėl smulkmenų.


SVARSTYKLĖS (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)Valdanti planeta - Venera

Stichija - Oras

Simboliai - svarstyklės, knyga

Laimingos dienos - penktadienis, šeštadienis

Nelaimingos dienos - antradienis, sekmadienis

Metalas - bronza, varis, marganas

Brangakmenis - opalas

Augalas - tuopa

Numerologija - skaičius 3

Labiausiai įkvepianti spalva - tamsiai purpurinė

Priešingas ženklas - AvinasFinansine prasme Svarstyklėms kils noras atlikti kažką grandiozinio, tačiau pagrindinis metų devizas – arba ponas, arba prapuolei. Pataikyti į dešimtuką bus nepaprasta, o paprasta bus pridaryti kvailysčių ir patirti finansinį krachą, būkite atsargesni. Užtat ir išlošimas pergalės atveju bus labai ženklus. Būkite itin atsargūs su pinigais pavasarį ir rudens pradžioje. Arčiau 2010 metų pabaigos atsiras puiki galimybė papildomai uždirbti. Asmeniniai santykiai žada būti nevienodi – tai skyrybų norėsis, tai prisipažinti meilėje iki grabo lentos. Mylimieji šiais metais bus ypač nesukalbami ir nepakantūs jūsų nuotaikų pasikeitimams. Venkite konfliktų, stenkitės nešokiruoti išrinktojo, kitaip santykiai tikrai gali nutrūkti. Ypač pavojingi šia prasme gali būti birželis ir spalis. Sveikata neturėtų pavesti, o štai nervai gali sutrikti karts nuo karto. Stenkitės pažaboti emocijas, nepasiduokite panikai ir nusiminimui. Jūsų raktas gerai savijautai – šypsena ir polinkis nusispjauti į visas nemalonias gyvenimo smulkmenas.


Praktiškai visus 2010 metus jausite nedidelį disbalansą kaip profesinėje veikloje, materialiuose dalykuose, taip ir asmeniniame gyvenime. Stabilumo ir tvirto tikėjimo ateitimi nebuvimas gali sukelti daugybę negatyvių emocijų. Kartais atrodys, kad žemė slysta iš po kojų. Tokiems atvejams reikia turėti draugų, visada pasiruošusių Jums padėti. Jeigu pradėsite pulti į paniką, o šalia nebus ramiai mastančio žmogaus, galite pridaryti nemažai rimtų klaidų, o jas ištaisyti bus labai sunku.

Bet prisiminkite, kad su savo problemomis galite kreiptis tik į patikimus ir iš tikrųjų padorius žmones. Visus metus teks būti akylesniems, negu bet kada. Venkite apsimetėlių ir abejotinos reputacijos žmonių, savanaudiškai žiūrinčių į Jūsų idėjas. Jūs paprasčiausiai nepastebėsite ar nenorėsite pastebėti tokių „geradarių“. Dabar reikia labai susikaupti, maksimaliai susikoncentruoti ir paruošti savo vidines pajėgas. Laikas veikti bus ateityje.Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI


Pirmosios naujųjų metų dienos bus nelabai sėkmingos, todėl jokių svarbių darbų bei renginių tuo laiku geriau neplanuokite. Net jeigu būtų kokių nors darbinių pasiūlymų, iki vasario pirmųjų dienų padarykite pertraukėlę. Kalbant apskritai apie 2010 metus, ypatingai ryškių ir kokybiškų permainų karjeroje nebus. Bet tai yra pats palankiausias laikas kaupti naujas žinias, intensyviai mokytis, įgyti patirties. Su tokiu požiūriu Jums pavyks pakelti profesinį lygį, esant būtinybei, susirasti naują darbą, nors, galbūt, mažiau prestižinį negu norėtumėte.

Daugeliui šio ženklo atstovų reikia pasistengti užbaigti pradėtus darbus ir pasiruošti dideliems žygiams, kurie laukia ateinančiais metais. Bet prieš tai reikės praeiti patikrinimą, nuo kurio priklausys ateities rezultatai - arba būsite apdovanoti, arba visos gėrybės atiteks kažkam kitam. Nesnauskite!

Nuo birželio iki rugsėjo vidurio kai kuriems šio ženklo atstovams susiklostys dviguba situacija. Kai kurių Svarstyklių laukia neapibrėžtas sąstingis profesinėje srityje, o kitų - atvirkščiai. Vadovai pareikš didelius reikalavimus, iškeldami uždavinius ne Jūsų jėgoms. Tokia įtempta atmosfera pareikalaus maksimalaus susikaupimo, gebėjimo tramdyti savo emocijas ir ambicijas.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA


Jūsų asmeninis gyvenimas 2010 metais, tikriausiai, nepasižymės didele įvairove. Daugeliu atvejų tokia padėtis priklausys tik nuo Jūsų. Sutuoktiniams reikia skirti daugiau dėmesio vienas kitam, domėtis gyvenimo bendražygio reikalais, tada išvengsite santykių atšalimo ir susvetimėjimo. Jeigu dar nesutikote savo svajonių žmogaus, tai šiuo periodu bus sunku peržengti tą barjerą, kuris gali atsirasti dėl nesėkmingo praeities patyrimo.

Neužsisklęskite savyje, tai trukdys pasirodyti gerosioms Jūsų savybėms, o tai savo ruožtu atstums galimus partnerius. Pirmiausia reikėtų susigaudyti savo noruose ir jausmuose. Jeigu padarysite teisingas išvadas, gyvensite, nesidairydami praeitin, nebijosite naujos meilės, tai turite visus šansus kapitaliai pakeisti situaciją ir sutiksite sau brangų žmogų.

Laisviems šio ženklo atstovams, pageidaujantiems užmegzti naujas pažintis, reikia atkreipti dėmesį į šiuos laikotarpius: antroji sausio pusė, pirmoji vasario dekada, paskutinė balandžio savaitė, gegužės pradžia, rugpjūtis ir metų pabaiga. Tai tinkamiausias laikas pozityvioms asmeninio gyvenimo permainoms. 2010-ieji metai nėra patys palankiausi santuokai, bet jeigu aplinkybės prispirs, tai rinkitės būtent tuos periodus.Horoskopas: LAISVALAIKIS


Jeigu nenorite, kad gyvenimo sunkumai ir kasdienybės rūpesčiai neįstumtų Jūsų į depresiją, paprasčiausiai reikia pakeisti aplinką ir kur nors toliau išvažiuoti. Pasirinkdami poilsio vietą, pasistenkite išpildyti savo slaptą svajonę ir nuvykti į tuos kraštus, kur labai traukia širdį. Kažkam norėsis komfortiško poilsio Europos miestuose, o kažkas patrauks į egzotiškas šalis. Netaupykite, palepinkite save. Juk tai užsitarnavote. Kelionėms labiausiai tinkami gegužė ir rugpjūtis. Paskutinis vasaros mėnuo atostogauti tinka toms Svarstyklėms, kurios nori ne tik pasigrožėti tolimų kraštų įžymybėmis, bet ir užmegzti naujas pažintis ar stačia galva nerti į kurortinį romaną.


SKORPIONAS (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)Valdanti planeta - Plutonas

Stichija - Vanduo

Simboliai - skorpionas, erelis, žibintas, piramidė

Laimingos dienos - penktadienis, šeštadienis

Nelaiminga diena - antradienis

Metalas - geležis, plienas

Brangakmenis - topazas

Augalas - viržis

Numerologija - skaičius 4

Labiausiai įkvepianti spalva - juoda

Priešingas ženklas - JautisSkorpionams 2010 metai meilė apsuks galvą, taip ir nešios juos meilės bangomis ištisus metus. Itin tai aktualu pavasarį, kai Skorpionai sugebės taip įsijausti, kad apskritai pames galvą. Vasara irgi atneš sąmyšį į emocinį gyvenimą, jūs vis galvosite apie santykių su ankstesniu išrinktuoju nutraukimą ir užmezgimą su kitu. Neskubėkit – naujas mylimasis vargu ar pasiūlys jums santuoką, o ankstesnįjį galite prarasti negrąžinamai. Būkite dėmesingas savo mylimajam metų pabaigoje, tai padės sureguliuoti pašlijusius santykius. Finansinė padėtis nestabili – tai yra, tai nėra. Tačiau jeigu metų bėgyje taupysite, krizių išvengti pavyks. Rudenį yra galimybė smarkiai padidinti pajamas dirbant papildomai, kas leis sulaukti Naujų metų turint šiek tiek santaupų. Sveikata nežada pavesti, ypač jeigu jai padėsite, laikydamasis režimo ir vartodamas maistui tik šviežius natūralius produktus. Gyvenkite ramiai, stabiliai, venkite nereikalingų stresų ir ekstremalių sukrėtimų, tada negalavimai jus aplenks.


Kaip susiklostys ateinantys metai, didžia dalimi priklausys nuo Jūsų pačių, nuo Jūsų tikslų ir poreikių. Bus akimirkų, kai reikės susiplėšyti į gabalus. Dėmesio reikalaus ne tik vadovai, kolegos, draugai, bet ir mylimi žmonės. Kaip suderinti nesuderinamus dalykus, reikės spręsti kaip sunkiausią galvosūkį. Kad nebūtų painiavos, kad, kaip sakoma, ir vilkai būtų sotūs ir avys sveikos, išsirinkite prioritetines veiklos sritis ir atidžiai jas vykdykite. Nesikraukite ant savo pečių labai daug atsakomybės, nesiimkite visų pasiūlytų darbų ir projektų.

Daugeliu atvejų reikės susiimti į rankas, griežtai valdyti savo emocijas. Nereikia visada ir visiems sakyti tai, ką galvojate. Jūsų žodžiai gali aplinkiniams ir nepatikti. Atsargiai bendraukite su įtakingais žmonėmis. Kartais patylėti - nereiškia pralaimėti. Labai gerai, jeigu Skorpionai savo darbų nepradės pirmomis sausio dienomis, nes jos nebus produktyvios. O po Naujųjų metų sutikimo gerai pailsėję ir atsipalaidavę, antroje mėnesio pusėje stačia galva nerkite spręsti kasdieninių problemų.Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI

Ateinančiais metais daugelio šio žvaigždyno atstovų laukia pakilimas karjeroje, o to pasekoje ir finansinės padėties pagerėjimas. Įspūdingų rezultatų pasiseks pasiekti dėka kruopštaus planavimo, toliaregiškumo ir situacijos numatymo keliais žingniais į priekį. Tvirtai stovėsite ant žemės ir niekam nepavyks Jūsų išmušti iš vėžių. Visai įmanoma, kad kas nors stengsis pakenkti, bet nieko nesigaus. Žinoma, į bet kokius patarimus ar idėjas nereikia žiūrėti skeptiškai.

Kolegos ar partneriai gali turėti labai gerų pasiūlymų. Apskritai, nuo kolektyvo, kuriame dirbate, šiais metais labai daug kas priklausys. Jeigu susiklostė normalūs santykiai tarp bendradarbių, tai praktiškai jokių kliūčių Jūsų kelyje nebus. O plaukiantiems prieš srovę, viskas bus sudėtingiau. Nors padėtis nebus beviltiška. Žinoma, tokiu atveju geriau pasiieškoti ramesnės darbovietės. Tada sėkmės šansai išaugs kelis kartus.

Profesiniam tobulėjimui geriausias laikas bus nuo vasario vidurio iki kovo pabaigos, pirmoji birželio pusė, liepa ir lapkritis. Todėl pasistenkite vaisingai išnaudoti šį laikotarpį.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA

Permainos gali paliesti ne tik profesinę veiklą, bet ir asmeninį gyvenimą. Santykių nutraukimui 2010 metai visai netinkami, nes tai pačiu bjauriausiu būdu atsilieptų sveikatai ir emocinei būsenai. Šie metai - kuriamieji. Bet ir tai reikia gerai apgalvoti. Nepamirškite, kad „ne viskas auksas, kas blizga“. Todėl žengdami svarbų žingsnį, pavyzdžiui, vesdami, labai gerai apgalvokite.

Pirmiausiai įsisąmoninkite, kad po vedybų reikės atsižvelgti ir kitą nuomonę. Bet jeigu tvirtai nuspręsite kelti vestuves, tai niekas nesutrukdys šiam žingsniui. Jau turintys gyvenimo palydovą taip pat neliks be dėmesio. Jūsų sieloje karaliaus visiška ramybė ir harmonija. O kai asmeniniame gyvenime viskas gerai, verta pamąstyti apie duoną kasdieninę, tai yra, daryti karjerą, įsigyti materialinių vertybių.

Ryškiausi ir įsimintiniausi meilės atžvilgiu bus sausio pradžia, antroji vasario pusė, gegužė, pirmoji birželio dekada, rugsėjis ir spalis.


Horoskopas: LAISVALAIKIS


Didelė tikimybė, kad žiemos ir pavasario laikotarpiu išeikvosite daug jėgų ir energijos todėl vasarą, kaip žuviai vandens, reikės poilsio. Kadangi Skorpiono stichija - vanduo, tai jūros tema bus labai aktuali. Vanduo padės apsivalyti nuo paskutiniu metu susikaupusio negatyvo ir pasikrauti teigiamos energijos. Pasistenkite rasti laiko ir pinigų pasipliuškenti šiltame vandenėlyje ir nesiteisinkite, kad esate laibai užsiėmę ar trukdo kitokios priežastys. Reikia tik noro, o visa kita neturi reikšmės. Geriausias laikas kelionėms gegužė, birželis, rugpjūtis. Svarbų vaidmenį Jums vaidina aplinka, todėl atidžiai rinkitės kompaniją.


ŠAULYS (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)Valdanti planeta - Jupiteris

Stichija - Ugnis

Simboliai - kentauras, žvaigždės, lazda

Laiminga diena - ketvirtadienis

Nelaiminga diena - trečiadienis

Metalas - cinkas, alavas, skarda

Brangakmenis - turkis

Augalas - beržas

Numerologija - skaičius 6

Labiausiai įkvepianti spalva - žydra ir raudona

Priešingas ženklas - DvyniaiŠaulius 2010 metais lydės sėkmė gaunant įvairiausias paskolas, tačiau vertėtų būti atsargesniam – ne viskas auksas, kas auksu žiba, o klaidos gali brangiai atsieiti. Ypač pavojingi šia prasme bus liepa ir lapkritis, kai atsiras galimybė smarkiai nusvilti stambia pinigų suma. Viską tikrinkite ir pertikrinkite, nepasitikėkite niekuo šiuose reikaluose. Asmeninis gyvenimas pasižymės savo santykių su mylimuoju peržiūrėjimu ir labiau realistišku požiūriu į jo savybes. Neprotingi ir pernelyg užkelti reikalavimai gali privesti iki santykių nutraukimo, tačiau jeigu žiemos-pavasario maratonas bus įveiktas be nuostolių, tai pavasario pabaigoje ruoškitės skambinti vestuviniais varpais. Arba tiesiog įgysite tikrą širdies draugą. Problemų su sveikata nenusimato, tačiau pažabokite emocijas – nervų sistema nedovanos jums nuolatinių sukrėtimų, kas gali baigtis negalavimais.


2010 metais gali įvykti rimti Jūsų gyvenimo pasikeitimai, kurie jeigu ir neapvers visko aukštyn kojomis, tai sutrikdys įprastą ritmą. Veiksmas vystysis labai veržliai todėl bus sunku viską laiku apmąstyti ar įtakoti įvykius. Bet nereikia bijoti permainų. Svarbiausia - likti „ant bangos“. Jums reikės labai susikoncentruoti, susikaupti, pasikliauti nuojauta.

Tie Šauliai, kurie nenorės šuoliuoti bangomis, tegu nesitiki svaiginančių pergalių. Likimas Jums suteikia šansą, bet jeigu nenorėsite ar nesugebėsite juo pasinaudoti, viskas bus perleista darbštesniems ir to labiau vertiems. Tada kaltinkite tik save. Viskas priklausys nuo Jūsų požiūrio į gyvenimą, ko norite ir ko siekiate.

Nesitikėkite, kad viskas bus atnešta ant auksinio padėklo. Kai ką reikės pagriebti už gerklės, nugalėti savo savimeilę ir atsisveikinti su blogais įpročiais bei senais pažįstamais. Pasistenkite šiuos metus gyventi taip, kad įkandin nesivilktų nuskriaustų žmonių šešėliai. Net jeigu nuspręsite, kad su kažkuo Jums ne pakeliui, pasistenkit išsiskirti žmoniškai, be skandalų.Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI

2010 metais savo darbo rutina nepavadinsite. Daugelio Šaulių profesinėje srityje laukia didžiulės permainos. Užgriuvusios problemos ir gauti pasiūlymai neleis užsisėdėti. Palakstyti teks kaip reikiant. Jeigu visus darbus atliksite su ugnele, tuo pačiu metu viską šaltai apskaičiuosite, tai galite nemažai uždirbti. Nežiopsokite, pirmasis pusmetis pats palankiausias visiems darbams!

Nepulkite į kraštutinumus, visą laiką venkite emocinių protrūkių patys ir nepriveskite prie to bendradarbių. Jeigu užimate vadovaujančias pareigas, jokiu būdu neišliekite blogos nuotaikos ant pavaldinių. To neverta daryti vien todėl, kad negatyvi atmosfera kolektyve pačiu neigiamiausiu būdu atsilieps gamybai, be to galite netekti gerų darbuotojų.

Šauliams pavaldiniams yra didelė tikimybė šiek tiek pagadinti santykius su savo valdžia, todėl iš paskutiniųjų venkite rimtų konfliktų. Jeigu su šefu santykiai seniai pašliję ir nėra galimybės juos suderinti, geriausiai būtų pasiieškoti naujo darbo. Tik neskubėkite, greitai už kantrybę ir emocinį susilaikymą būsite dosniai apdovanoti.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA

2010 metai palankūs ieškantiems savo antrosios puselės. Jeigu jos dar neturite, bus didžiulis pasirinkimas. Mokėjimas bendrauti ir linksmas charakteris būtinai ras atgarsį jums simpatiškų žmonių širdyse. Romantiški santykiai gali užsiliepsnoti jau Naujųjų metų naktį. Jeigu Naujuosius sutiksite dideliame, linksmame būryje, nusivylę iš ten negrįšite.

Turintys pretendentų į ranką ir širdį, šiais metais gali užregistruoti santuoką. Žinoma, jeigu Jūs tvirtai įsitikinę, kad norite sukurti šeimą. Vedybinius tikslus geriausiai įgyvendinti antroje vasario pusėje, kovą, birželį, pradžioje liepos. Na, o jeigu jau turite vestuvinį žiedą ant piršto ir Jūsų jausmai kaip ir anksčiau stiprūs, tai ateityje nusivylimų nebus. Jūsų namai ir toliau liks jaukia tvirtove.

Jeigu yra noras duoti gyvybę mažam žmogučiui, tai ateinantys metai - patys tinkamiausi. O Jums artimų žmonių meilė, dėmesys bei rūpestis, dar labiau sustiprins jausmus ir sutelks šeimą. Tiems sutuoktiniams, kurie dar nenori būti mamomis ir tėčiais, reikia elgtis labai atsargiai, nes kartais galite sužinoti, kas yra neplanuotas nėštumas.Horoskopas: LAISVALAIKIS

Jeigu tik galite, neatidėkite atostogų. Baigiantis vasarai užgrius aibė darbų todėl kaip reikiant paisėt vargiai pavyks. Reikės suktis kaip vijurkui. Atostogoms labiausiai tinkamas balandis, gegužė, birželis. Kur beatostogautumėte - gimtinėje ar svetimose šalyse, stenkitės kuo daugiau būti gryname ore. Jeigu neišvyksite į kelionę, o atostogausite mieste, ar kaime, pasistenkite būtent atostogauti. Neužsikraukite visų namų ūkio darbų.


OŽIARAGIS (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)Valdanti planeta - Saturnas

Stichija - Žemė

Simboliai - ožys, laiptai, bokšto laikrodis

Laimingos dienos - šeštadienis, antradienis

Nelaimingos dienos - pirmadienis, ketvirtadienis

Metalas - švinas

Brangakmenis - briliantas

Augalas - obelis

Numerologija - skaičius 4

Labiausiai įkvepianti spalva - juoda ir ruda

Priešingas ženklas - Vėžys2010 metais gali atnešti jums kardinalius pasikeitimus asmeniniame gyvenime, jūs pagaliau susitiksite su savo pusele. Tą galima planuoti vasaryje, gegužyje, birželį arba rugsėjį. Jeigu nieko tokio neplanuojate, ruoškitės strimgalviais įsimylėti ir pramogauti. Pajamos žada augti stropiai darbuojantis pagrindinėje darbovietėje. Atsiras „šalutinių“ pinigų, kuriuos vasarą su malonumu išleisite mylymajam ir pramogoms. Svarbiausia – nepraraskite galvos ir nemėginkite „stambiai“ sulošti, dalyvaudami kokioje nors „super pelningoje“ avantiūroje, kas gali nutikti rudenį. Klausykitės savo intuicijos ir pridėkite prie to savo blaivų apskaičiavimą, tuomet iki Naujųjų jūsų piniginė dar labiau pastorės. Jūsų sveikata nenukentės, jei nealinsite savęs nuolatinėmis dietomis ir fiziniais pratimais – viskam yra ribos. Valgykite vitaminus. Saugokitės nervinių persitempimų, nereikalingas jaudinimasis jums nereikalingas.


Ateinantys metai bus svarbiu Jūsų gyvenimo kelio etapu. Reikia pajusti, suprasti ir įsisąmoninti tai ką privalote padaryti harmoningesnio gyvenimo labui. Juk be supratimo žmogus vargiai imsis gyvenimo kokybės gerinimo. Tokie žmonės skuba tiesiu, jau numintu keliu ir nepastebi kryžkelių. Jeigu lėksite dideliu tempu, nesustosite ir neapmąstysite savo karminio kelio, paprasčiausiai nepastebėsite lemiamo posūkio. Žinoma nieko baisaus neatsitiks. Tas posūkis viso labo simbolizuoja aukštesnį lygį.

Galbūt ne visi šio ženklo atstovai norės pakilti į naujas aukštumas. Bet jeigų Jūs ambicingi, manote, kad esate verti daugiau, negu turite dabar, pasiruošę kovoti už geresnį gyvenimą, tai ruoškitės rimtiems veiksmams. Jums būtinai bus suteikta galimybė savo gyvenimą pasukti geresne linkme. Ta galimybė bus ne trumpalaikė, o tęsis visus 2010 metus.


Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI


Daugelis šio žvaigždyno atstovų praeitais metais susidūrė su šiokiomis tokiomis problemomis susijusiomis su darbu. Ne viskas pavyko kaip norėjote. Daugelis grandiozinių planų liko nerealizuoti, sau iškelti tikslai pasirodė neįgyvendinami. Ožiaragiai nėra tie žmonės, kurie lengvai žiūri į gyvenimo išbandymus, jie dėl visko labai pergyvena.

2010 metai Jums duos galimybę viską pataisyti. Nematomus pančius, kurie trukdė judėti, numesite ir net iš sunkiausių padėčių rasite išeitis. Viską, ką sukaupsite šiais du tūkstančiai dešimtaisiais, Jus aprūpins darbu daugeliui metų į priekį. Tai laikas, kai reikia kurti ir statyti. Nebijokite viską pradėti iš naujo, nuo tuščio lapo.

Daugelis Ožiaragių išsiskirs darbštumu, tikslo siekimu, intuicija darbe. Šie bruožai atneš maksimalią naudą. Tų savybių ir palankiai susiklosčiusių aplinkybių dėka, daugelis šio ženklo atstovų ganėtinai sparčiai kops karjeros laiptais. Ypatingai sėkminga bus metų pradžia, balandžio pabaiga, gegužė, rugpjūtis, pirmoji rugsėjo pusė ir metų pabaiga. Šiuo laiku galite efektingiau panaudoti savo žinias, sukauptą patirtį ir duotas galimybes.Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA


Šie metai daugeliui Ožiaragių bus perspektyvūs netik profesinėje veikloje, bet asmeniniuose santykiuose. Labiausiai tikėtini teigiami poslinkiai tiems šio žvaigždyno atstovams, kurie tam pasiruošę, kurių svajonėse jau senokai sukurtas idealaus partnerio įvaizdis, tik niekaip neįvykdavo lemiamas susitikimas. Būtent tokie žavūs ir patrauklūs Ožiaragių atstovai, turintys aiškius tikslus bei uždavinius, suras savo antrąją pusę.

Tiesa, negalima teigti, kad meilė nelauktai, netikėtai neužgrius tam nepasiruošusių Ožiaragių. Bet vis dėl to šie metai palankiausi tiems, kurie seniai galvoja apie šeimos sukūrimą. Jeigu šeimyniniai santykiai jau susiklostę, vargiai ką nors norėsite ardyti ar keisti. Jūs labiausiai vertinate namų jaukumą ir geraširdiškus santykius. Be abejo, egzistuoja ir tokios poros, kurių malonaus bendravimo šaltiniai jau išdžiūvę, bet jie greičiau išimtis, negu taisyklė.

Labiausiai palankūs meilei, esamų ryšių stiprinimui, vedyboms gali būti šie periodai: sausis, vasaris, balandis, birželis, spalis ir gruodis. Jeigu norite pozityvių permainų, tai atkreipkite dėmesį į išvardintus mėnesius.Horoskopas: LAISVALAIKIS


Dažnai pasitaiko, kad kai kurie šio horoskopo Zodiako žvaigždyno atstovai neranda laiko atostogoms. Tik nedarykite panašių klaidų šiais metais! Jūsų darbo grafikas gali būti kimšte prikimštas, bet pailsėti - būtina. Nuo to didžia dalimi priklauso ir darbo rezultatai. Jums visai nėra apribojimų kada, kur ir su kuo atostogauti. Rinkitės tai, kas miela širdžiai. Tik nepamirškite gero posakio: „Visų pinigų vis tiek neuždirbsiu“.


VANDENIS (sausio 20 d. – vasario 18 d.)Valdanti planeta - Uranas

Stichija - Oras

Simboliai - vandenis, sidabrinės rankos, sparnai, jaunystė, išmintis

Laimingos dienos - trečiadienis, šeštadienis

Nelaiminga diena - sekmadienis

Metalas - alavas, uranas

Brangakmenis - opalas

Augalas - obelis

Numerologija - skaičius 8

Labiausiai įkvepianti spalva - ruda, elektrinė

Priešingas ženklas - LiūtasVandenių pajamos 2010 metais nežada būti stabilios – visa tai dėl to, kad Vandeniai niekaip negali nuspręsti, ką jiems daryti su pinigais: kaupti ar leisti. Todėl ruoškitės didinti pastangas tarnyboje, kad nepajustumėte duobių materialinėje sferoje. 2010 metų pabaiga suteiks galimybę neblogai uždirbti ir sugrąžins dvasinę pusiausvyrą. Galva užimta vien šio momento pramogomis ir pasilinksminimais. Visą metų pradžią praleisite sūpuodamiesi ant meilės bangų, sklandydami nuo vieno susižavėjimo objekto prie kito. Tačiau vasarą patartina apsispręsti su savo prisirišimais, kad rudeniop galima būtų nubraukti su mylimuoju ir vieninteliu kur nors į egzotiškas vietas. Nepaimsi juk su savimi viso haremo, tiesa? Saugokite sveikatą. Laikykitės dienotvarkės, išsimiegokite, venkite persitempimų, laikykitės dietos, vaikščiokite į sporto salę, vaikštinėkite gryname ore – ir negalavimai aplenks jus. Pavasarį gali paaštrėti chroniškos ligos, būkite budrūs ir turėkite po ranka vitaminų. Metų pabaiga atneš žvalią nuotaiką ir gerą sveikatą.


Ateinantys metai bus dvilypiai. Pirma dalis ryškiai skirsis nuo antrosios. Žiemą ir pavasarį kartais atrodys, kad pikta lemtis užgriuvo Jūsų pečius. Dėl nesuprantamų priežasčių ir nepriklausomai nuo pastangų žlugs daugelis darbų. Tai gali įvykti net tada, kai Jums atrodys, kad viskas nepriekaištingai jau atlikta.

Žinoma, patekę į panašias situacijas ir pajutę iš po kojų slystančią žemę, jausitės prislėgti ir nelaimingi. Kad būtų kuo mažiau nusivylimų, iš anksto nusiteikite, jog pirmasis pusmetis neatneš sėkmingų permainų nei asmeniniame gyvenime, nei profesinėje veikloje. Priimkite tai kaip paruošiamąjį etapą.

Prasidėjus birželiui, juodi debesys virš Jūsų galvos iš lėto sklaidysis. Reikalai ženkliai pasitaisys. Prasidės kilimas į kalną ir kliūtys, anksčiau atrodžiusios kaip neįveikiami barjerai, subyrės į trupinius. Nesustabdomai eidami link savo tikslo, žingsnis po žingsnio išspręsite visus uždavinius. Tuo laiku suaktyvinkite savo veiksmus, kreipkitės pagalbos į draugus bei pažįstamus ir visos pastangos duos didelį, puikų derlių.Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI

Šiam horoskopo ženklui 2010-ieji metai nebus reikšmingi Jūsų karjerai. Tik patys aktyviausi, veikliausi ir siekiantys užsibrėžto tikslo, gali sulaukti sėkmės. Dėl to reikės nuo dūšios padirbėti. Bet, jeigu turite normalų, didelių rūpesčių nekeliantį darbą, gaunate atlyginimą, susiklostę geri santykiai kolektyve, tai neverta ką nors keisti. Tik nuo sausio iki liepos būkite atidesni ir toliaregiški.

Vandeniams, kurie ateinant 2010 metams, neteko darbo ar planuoja jį pakeisti, reikia būti ypatingai atsargiems besirenkant naują. Neapsižiūrėję, galite imtis neperspektyvių, o, dar blogiau, nuostolingų darbų. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodys įdomu ir naudinga, greitu laiku suteiks tik blogas emocijas. Todėl geriausia būtų susirasti laikiną darbą arba visas paieškas atidėti iki vasaros vidurio.

Na, o antroje metų pusėje turėsite visus šansus sėkmei. Surasite tai, kas iš tikrųjų prie širdies. Labiausiai seksis tiems Vandeniams, kurių veikla susijusi su bendravimu, ryšių ir kontaktų paieška, jurisdikcija ir kūryba.


Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA

Nuo pat pirmųjų sausio dienų iki liepos bus ne pats geriausias laikas rimtoms asmeninėms permainoms. Šiuo laikotarpiu nepriimkite likimą lemiančių sprendimų, ypač, jeigu kils noras ką nors sugriauti ar išardyti. Priežastys tame, jog pirmąjį pusmetį būsite nepaprastai jautrūs, nervingi ir neobjektyvūs. Tai visiškai nestiprins susiklosčiusių santykių. Jeigu jausite vidinį diskomfortą, tai paprašykite mylimą žmogų, kad Jūsų išklausytų ir morališkai palaikytų.

Abu kartu rasite sprendimą, kaip nugalėti blogą nuotaiką ir gyvenimas sužėrės naujomis spalvomis. Suradę emocinę ramybę, galėsite realiai pažvelgti į kasdienybę. Visos problemos pasirodys juokingos, tartum, išgalvotos ir perdėtos. Pozityvioms asmeninio gyvenimo permainoms labiausiai tinkamas rugpjūtis. Į tai turėtų atkreipti dėmesį tie, kurie svajoja susipažinti ir surasti sau giminingą sielą. Ir šeimos sukūrimui pats palankiausias paskutinis vasaros mėnuo. Jeigu dėl kokių nors priežasčių rugpjūtis Jums netinka, tai visų geriausiai būtų santuoką nukelti kitiems metams. Priešingu atveju ryšiai gali pasirodyti nestabilūs, o to pasekoje ir netvirti.


Horoskopas: LAISVALAIKIS

Jeigu dar nenusprendėte kada atostogausite, tai geriausia daryti gegužės arba rugpjūčio gale. Tai pats palankiausias laikas. Žinoma, susiruošti į šalis, kuriose tuo metu temperatūra ne mažesnė kaip 40 laipsnių karščio, tikrai neverta. Karštis Jus išsekins ir nuvargins. Jeigu širdis geidžia naujų įspūdžių, geriausiai būtų keliauti po Europos šalis. Ten yra ką pažiūrėti. Sužinosite daug naujo, pabendrausite su įdomiais žmonėmis, susirasite draugų. Jeigu gundotės kurortinio romano gėrybėmis, tai antra birželio pusė ir liepa - tam visai netinkamas laikas.


ŽUVYS (vasario 19 d. – kovo 20 d.)


Valdanti planeta - Neptūnas

Stichija - Vanduo

Simboliai - dvi skirtingomis kryptimis plaukiančios žuvys, kriauklė, banga

Laimingos dienos - pirmadienis, ketvirtadienis, penktadienis

Nelaiminga diena - trečiadienis

Metalas - cinkas, platina

Brangakmenis - smaragdas

Augalas - dumblis

Numerologija - skaičius 7

Labiausiai įkvepianti spalva - žalsvai melsva, rožinė, jūros bangos

Priešingas ženklas - Mergelė


Žuvys 2010 metais gali surasti savo meilę kelionėse arba interneto platybėse. Nenumokite ranka į atsitiktines pažintis, kas žino, gal tai išsiplėtos į kažką didesnio? Tačiau metų pradžia jokių rimtų permainų nežada: mėgaukitės visiška laisve, bendraukite su draugais, flirtuokite ir megzkite intrigas. Žuvims taip pat nerekomenduojama megzti tarnybinių romanų. Jūsų pinigai šiais metais nemėgsta rizikos, taip kad nemėginkite lošti stambiai, dėdami savo kruvinu prakaitu uždirbtus pinigus į abejotinus bizniukus. Geriau auginkite kapitalą, kuris jau yra, ir jūsų pajamos bus stabilios, džiugindamos ir jus, ir namiškius. Vasarą atsiras papildoma galimybė uždirbti, o metų gale teks grąžinti susikaupusias skolas. Sveikata reikalaus didelio dėmesio ir atidžios priežiūros – neperkraukite savęs dideliu darbų kiekiu ir fiziniais krūviais. Laikykitės dietos, režimo. Pavasarį gali paaštrėti chroniškos ligos, leiskite sau atsipūsti, vartokite vitaminus. Geriausias laikas kompleksiškam chroniškų ligų gydymui – rudens pradžia.

Ateinantys metai Jums įsimins kaip pakankamai malonus periodas. Pirmiausiai taip bus Jūsų giminių, artimųjų ir mylimųjų dėka. Bet tai nereiškia, kad galite atsipalaiduoti ir atsakomybės naštą užkrauti ant šeimos pečių. Jums reikia rimtai žiūrėti į savo pareigas tiek profesinėje veikloje, tiek buityje, o taip pat protingiau ir ekonomiškiau naudoti sukauptas lėšas. Gal reikėtų pataupyti ir įsigyti seniai svajotą daiktą? Nors, jeigu esate nelinkę taupyti, tai netraumuokite savęs. Pasistenkite susirasti įdomų užsiėmimą, praplėskite akiratį, neužsiciklinkite tik darbe ar tik namuose. Įsiklausykite į artimųjų nuomonę. Galbūt geras patarimas padės išvengti klaidų. Žinoma, nesate apsaugotas ir nuo piktavalių. Įsivelti į abejotinus darbus ir avantiūras ateinančiais metais Jums kategoriškai draudžiama. Nesitikėkit, kad tamsūs darbeliai neiškils viešumon. Gal kažkas ir prasprūs, bet dauguma gali smarkiai pakenkti Jūsų reputacijai. Birželį, liepą, rugsėjy ir antroje lapkričio pusėje ką nors nuspręsdami, neskubėkite ir nesikarščiuokite.


Horoskopas: DARBAS ir PINIGAI

Profesinėje veikloje atidžiai analizuokite ir vertinkite aplinkinius įvykius. Visai įmanoma, kad kolektyve yra žmonių neypatingai besidžiaugiančių Jūsų sėkme, net pasiruošusių nelauktai pakišti koją. Todėl nereikėtų visiškai pasitikėti tais, kurie sėdi bendrame vežime. Klaidinga būtų remtis abejotina ir nepatikrinta informacija. Kad lydėtų sėkmė, reikia atsakingiau į viską žiūrėti ir daugiau remtis savo patirtimi. Pirmaisiais žiemos mėnesiais paklokite pamatus profesiniam augimui. Šie metai sėkmingi vienišiems kūrėjams, arba tiems žmonėms, kurių neįkyrūs viršininkai. Dirbantys patys sau, turi visus šansus žymiai pagerinti gyvenimą. Didelis Žuvų procentas gali nukentėti nuo savo viršininkų trumparegiškumo ar net despotiškumo. Todėl santykiuose su valdžia reikės nemažai gudrumo, apsukrumo ir takto. Rimtų darbų neplanuokite rugsėjo mėnesį, antroje lapkričio pusėje, ir pirmą gruodžio dekadą. Tuo laiku laukia nusivylimai. Jeigu tais mėnesiais kas nors nepasiseks, - nenusiminkite. Atsigriebsite kitu laiku.


Horoskopas: MEILĖ ir ŠEIMA

Asmeninių santykių plotmėje ateinantys metai bus labai dvilypiai. Kažkam lemta nugyventi saulėtą bei ryškų laikotarpį, o kai kas gali stipriai apdegti. Sutuoktiniams žengiantiems bendru keliu koja kojon, mylintiems, vertinantiems ir gerbiantiems vienas kitą, labai jaudintis nereikėtų. Nors derėtų imtis šiokių tokių saugumo priemonių. Siekiantiems santykių su mylimu žmogumi harmonijos, antroje metų dalyje reikėtų daugiau skirti šilumos ir dėmesio partnerio problemoms. Gali būti ir didelių pagundų iš šalies. Bet tai bus daugiau lengvas flirtas, negu rimti santykiai. Nors tai gali liūdnai pasibaigti. Todėl, nerdami į nežinomus vandenis, iš pradžių gerai pagalvokite. Neapgaudinėkite ir nežaiskite Jums brangių žmonių jausmais. Tiesa vis tiek išplauks į paviršių ir Jums teks labai gailėtis kam tą košę užvirėt. Norintiems savo jausmus sutvirtinti santuoka, reikia paskubėti. Vestuves geriausia kelti iki liepos vidurio, nes po to iškils visokių įvairaus lygio kliūčių. Apskritai, protingai elgiantis, šiuos metus galite nugyventi labai sėkmingai.


Horoskopas: LAISVALAIKIS

Šią vasarą stenkitės atostogas praleisti ramiai, be didelių fizinių, emocinių ir finansinių išlaidų. Gal išvykti į užsienį ne kiekvienam šio ženklo atstovui pavyks, bet smagiai pailsėti galima ir niekur neišvažiuojant. Jums, ko gero, šią vasarą svarbiausia bus ne kur išvykti, o su kuo praleisti laiką. Tai labiau sakytina vedusioms Žuvims. Vienišiams geriau atostogauti draugų kompanijoje. Tad puikiai ir užtikrintai jausitės. Jeigu vis dėl to jau nusprendėte vykti į užsienį, tai geriau daryti vasaros viduryje.

Įdomus video filmukas! :)
PERSIŲSK ŠĮ JUOKELĮ draugui, jam tikrai patiks :)
Nuoroda draugui:
Nuoroda tavo blogui:

4 komentarų apie naujieną: Pilnas Palmiros 2010 metų horoskopas

1 Parašė: Mazute pelyte | 2010.05.21, 15:59 |
girl_ten Labai geras tas 2010 metų horoskopas, daug kas jau atitiko man!
Įkėlė prikolų: 0 | Parašė komentarų: 0 | Neregistruoti lankytojai | Užsiregistravo --
• Atsakyti    
2 Parašė: mija | 2010.05.29, 10:44 |
O kur žuvies horoskopas 2010 metams?
Įkėlė prikolų: 0 | Parašė komentarų: 0 | Neregistruoti lankytojai | Užsiregistravo --
• Atsakyti    
3 Parašė: Elvyra | 2010.05.30, 18:29 |
Apačioje gi yra, gal tau ne iki galo užkrovė... šiaip aš tai kasdien šone kairėje skaitau Palmiros dienos horoskopą, visai neblogai pataiko. cool
Įkėlė prikolų: 0 | Parašė komentarų: 0 | Neregistruoti lankytojai | Užsiregistravo --
• Atsakyti    
4 Parašė: ramuniux | 2010.10.4, 09:50 |
Jaucio stichija- zeme,o ne ugnis!!!
Įkėlė prikolų: 0 | Parašė komentarų: 0 | Neregistruoti lankytojai | Užsiregistravo --
• Atsakyti    

Parašyk komentarą:

* Vardas:

* El. paštas:
Juokingi veidukai