PrisijungtiOK

Registruokis! | Pamiršai slaptažodį?

Fishki Facebook'e Naujiena!


Tapk FISHKI Facebooke gerbėju
Būkime kartu:
Sekti FISHKI Twitter Pasidalinti FISHKI Facebook FISHKI RSS naujienos   

Nemokami žaidimai

Nemokami žaidimai loginiai, koviniai, mergaitėms ir kiti
Pasirink žaidimą ir žaisk nemokamai!

Žaidimai dviems
Nuotykių ir veiksmo žaidimai
Loginiai žaidimai
Azartiniai žaidimai
Stalo žaidimai
Koviniai žaidimai
Lenktynių žaidimai
Skraidymo žaidimai
Sporto žaidimai
Strateginiai žaidimai
Žaidimai suaugusiems N18
Flash žaidimai-prikolai, filmukai ir animacijos

Dienos horoskopas Naujiena!

Palmiros dienos horoskopas
Palmiros horoskopas šiandienai:

Palmiros dienos horoskopas

Populiariausi prikolai Facebook'e

Top prikolai ir juokeliai


Fishki apklausa

Ar pritapo EURAS jūsų piniginėje?


Taip, toks pats mielas ir geras kaip Litas!
Neee, negaliu nieko atsipalaidavęs pirkti...
Neturėjau litu, neturiu ir eurų!

Juokelių archyvas

«    Rugpjūčio 2019    »
PnATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Nemokamas hostingas!

Page rank

Turtingiausi žmonės Lietuvoje (Millionaires in Lithuania)

FISHKI naujienos kategorija
 Autorius: fishki | 2011.09.16
Sunkėjant ekonominei situacijai vis daugiau žmonių krenta į skolų ir teismų liūną, tačiau tam tikra, ypatingoji dalis visuomenės iš to dar labiau lobsta. Kasmet vis daugiau ir daugiau oficialiai pajamas ir turtą deklaravusių piliečių sąraše išdygsta keliasdešimt naujų milijonierių, o apie neoficialius duomenis net bijoma pagalvoti, kiek dar tokių niekam nežinomų milijonierių važinėja po Marijos žeme.

Oficialiai turtingiausi žmonės Lietuvoje arba tiesiog Lietuvos turtuolių TOP10:

0. Juozas Kazickas - vienas iš nedaugelių žinomų Lietuvos milijardierių. Milijonierių Lietuvoje pilna - seime, savivaldybėse, versle ir televizijoje, o vat milijardierius dar reikėtų gerai paieškoti ir ponas J.Kazickas yra vienas iš jų!
Ekonomikos ir filosofijos daktaras J.Kazickas gimė net 1918 metais Rusijoje, jis pirmas nepriklausomybės pradžioje įkūrė privataus kapitalo telekomunikacijos kompaniją pavadinimu LITCOM, kurią visi dabar gerai žino kaip Omnitel. Sėkmingas įmonės akcijų pardavimas skandinavų kompanijai Telia Sonera atnešė jam 0.5 milijardus litų, o likusias 10 procentų Omnitel akcijas 2004 metais jis pardavė dar už beveik 64 milijonus litų. J.Kazickas taip pat yra ir Baltnetos komunikacijos bendrasavininkas.

1. Nerijus Numavičius - Vilniaus prekybos grupės akcininkas, jaunystėje studijavęs visų nuostabai - mediciną Vilniuje. Tačiau laiku susigrėbus su draugais studentais ir broliais, postsovietiniais 1992 metais, kai Lietuva buvo anarchijos ir neaiškios ateities fazėje, įkūrė įmonę, strategiškai laiku įsigijo alkoholinių gėrimų parduotuvę (vis gi perestrojka, laisvė ir demokratijos troškimas leido Lietuvos piliečiams pagaliau gerti tiek kiek jie norėjo) ir įkūrė dabartinį VP gigantą iš atsinešusių nežmoniškus pinigus įmonių. 1995m. už palyginus menkas sumas įsigijo ir vėliau danams pardavė cukraus fabriko akcijas, taip pat spekuliavo ir Vilniaus paukštynu, Vilniaus mėsos kombinatu, Vilniaus duona ir Birštono mineraliniais vandenimis.
Nerijaus Numavičiaus pagrindiniai interesai ir veikla: prekyba, energetika, telekomunikacijos.

2. Bronislovas Lubys - Achemos krikštatėvis (valdo net 51 proc. akcijų). Stato įvairius agrocentrus, chemijos ir naftos terminalus visoje Europoje. Achema grupę sudaro virš 30 įvairiausių kompanijų tokių kaip KLASCO ar Achema.

3. Darius Mockus - vienintelis MG Baltic akcininkas, valdo nekilnojamojo turto ir žiniasklaidos, gamybos, prekybos įmonių grupes, tokius holdingus kaip MG Baltic Trade, MG Valda, MG Baltic Investment, kuriems priklauso dar virš 30 didžiulių įmonių. Pagrinde tai yra mažmeninė prekyba ir nuolatinio vartojimų prekių prekyba, pvz. Stumbras, Mineraliniai vandenys, Apranga, bioetanolis, NT rinka, žiniasklaida - LNK ir kitos. Vien Aprangą, parduotuvių tinklą sudaro virš 60 parduotuvių visose Baltijos šalyse.

4. Arūnas Martinkevičius - baldų grupių SBA magnatas, vienas iš turtingiausių žmonių Lietuvoje. Dauguma baldų ir tekstilės pramonių yra jo rankose. Taip pat vykdo ir naftos produktų prekyba bei naudojasi ES galimybėmis uždirbti per milijoninius projektus, pvz tiekiant tepalus ar degalus stambioms Lietuvos įmonėms kaip Lietuvos geležinkeliai.

5. Rimandas Stonys - dar vienas iš turtingiausių žmonių Lietuvoje, akcentuoja dėmesį į naftos gavybą ir energetiką - valdomos įmonės: Geonafta, Naftos gavyba, Krovinių terminalas, Dujotekana, Minijos naftos, Genčių naftos, Minigoldas ir t.t.

6. Vladimiras Romanovas - puikiai visiems žinomas turtuolis, didžiausias Ūkio banko investicinės grupės akcininkas, tekstilės korporacijos prezidentas. Daug investavęs į užsienį: sporto klubus ir įvairias kompanijas. Taip pat aktyviai domisi investicijomis į Lietuvos sportą.

7. Augustinas Rakauskas - Senukų prekybos tinklo akcininkas, pardavęs kontrolinį paketą suomių kompanijai Kesko/Rautakesko. Taip pat valdo įvairias savarankiškas statybų ir gamybos firmas. Jiems taip pat priklauso prekybos centrai Banginis ir Kauno Mega.

8. Visvaldas Matijošaitis - milijonierius, stambus Vičiūnų akcininkas. Įvairios Viči žuvies perdirbimo gaminių gamyklos, parduotuvės Pliusas ir batų parduotuvės, restoranai Katpedėlė ir kitos. Visa tai jų sukurtas pinigų kalimo pasaulis. Yra vieni iš stambiausių krabų lazdelių gamintojų visoje Europoje. Aktyviai domisi politika ir jos galimybėmis savo verslo interesams atstovauti.

9. Gvidas Drobužas - Panevėžio kelių akcininkas, kuriai priklauso virš 40 kitų įmonių, pvz Constructus, Panevėžio statybos trestas, viešbutis Panevėžys. Labiausiai uždirbama per Lietuvos infrastruktūros projektus ir viešuosius darbų pirkimus.

10. Viktoras Uspaskichas - turtuolis ir milijonierius, Vikonda savininkas, dar 1993 metais, laukinio postsovietinio periodo metu, įsigijo Kėdainių kino-teatrą ir įrengė jame pirmąjį prekybos centrą. Taip pat aktyviai vykdė statybos bendrovių veiklą, politinę veiklą, ledų gamybą Vikėda įmonėje. Supirko Kėdainių konservų fabriką, Kėdainių grūdus, kiaulininkystės kompleksus, Krekenavos agrofimą, autoservisą, laikraščius, krašto televiziją, restoranus ir kavines bei Tarptautinio verslo vadybos grupę, fotosalonus, kirpyklas... Tikras Lietuvos provincijų caras!

Įdomus video filmukas! :)
PERSIŲSK ŠĮ JUOKELĮ draugui, jam tikrai patiks :)
Nuoroda draugui:
Nuoroda tavo blogui:

0 komentarų apie naujieną: Turtingiausi žmonės Lietuvoje (Millionaires in Lithuania)

Parašyk komentarą:

* Vardas:

* El. paštas:
Juokingi veidukai