PrisijungtiOK

Registruokis! | Pamiršai slaptažodį?

Fishki Facebook'e Naujiena!


Tapk FISHKI Facebooke gerbėju
Būkime kartu:
Sekti FISHKI Twitter Pasidalinti FISHKI Facebook FISHKI RSS naujienos   

Nemokami žaidimai

Nemokami žaidimai loginiai, koviniai, mergaitėms ir kiti
Pasirink žaidimą ir žaisk nemokamai!

Žaidimai dviems
Nuotykių ir veiksmo žaidimai
Loginiai žaidimai
Azartiniai žaidimai
Stalo žaidimai
Koviniai žaidimai
Lenktynių žaidimai
Skraidymo žaidimai
Sporto žaidimai
Strateginiai žaidimai
Žaidimai suaugusiems N18
Flash žaidimai-prikolai, filmukai ir animacijos

Dienos horoskopas Naujiena!

Palmiros dienos horoskopas
Palmiros horoskopas šiandienai:

Palmiros dienos horoskopas

Populiariausi prikolai Facebook'e

Top prikolai ir juokeliai


Fishki apklausa

Ar pritapo EURAS jūsų piniginėje?


Taip, toks pats mielas ir geras kaip Litas!
Neee, negaliu nieko atsipalaidavęs pirkti...
Neturėjau litu, neturiu ir eurų!

Juokelių archyvas

«    Rugsėjo 2019    »
PnATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Nemokamas hostingas!

Page rank

FISHKI.lt taisyklės ir atsakomybės apribojimas

Portalas FISHKI.lt yra skirtas pramogai ir laisvalaikiui, portalo specializacija – juokingų ir įdomių žinių pateikimas ir publikavimas. Čia jus rasite įdomiausius ir juokingiausius vaizdelius, filmukus, audio, tekstinės medžiagos, žaidimų ir kitas įdomybes, galėsite kelti savo juokelius ir juos publikuoti.


Už komentarų, straipsnių, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats portalo lankytojas. Portalo pateikiamoje informacijoje gali būti tipografinių klaidų bei techninių netikslumų, todėl bet kuriuo metu esant būtinybei arba trys kartus detaliai pranešus apie pažeidimą, FISHKI.lt administracija gali atlikti korekcijas ir turinio pakeitimus.


Portalas ir vardas Fishki.Lt jokiais būdais nėra susijęs su internetiniu puslapiu Fishki.Net ar bet kokiu kitu internetiniu puslapiu, ir bet kokia informacija panaši į informaciją patalpintą į Fishki.lt internetinį portalą yra tik natūralus sutapimas.

FISHKI.lt administracija nėra atsakinga už portale esančią informaciją ar kitą turinį, taip pat nėra atsakinga už vartotojų įkelta informacija, rašomus komentarus ar kitą turinį, tačiau turi teisę bet kada pašalintį informaciją savo nuožiūra arba gavus trys pranešimus apie pažeidimą. FISHKI negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų programų, kad trukdžiai ar defektai bus ištaisyti.


FISHKI.lt administracija neatsako už svetainėje pateiktos medžiagos naudojimą kitose informavimo priemonėse ar svetainėse.


FISHKI.lt portale draudžiama publikuoti pažeidžiančią įstatymus informaciją, nesusijusią su tematika, pasirašyti kito asmens vardu, vartoti keiksmažodžius, ar kelti įžeidžiančią informaciją bei be administracijos žinios reklamuotis. Jeigu FISHKI.lt yra publikuotas jūsų autorinis darbas arba jus esate pavaizduotas (-a) pateiktoje portale medžiagoje ir jūs prieštaraujate tokios medžiagos viešinimui FISHKI portale, privalote šia forma arba el. paštu info [ et ] fishki.lt susisiekti su administracija ir trys kartus pranešti apie pažeidimą, pateikdami detalius duomenis įrodančius jūsų autorinių teisių tikroviškumą. Gavus trys pažeidimų pranešimus ir akivaizdžius įrodymus, nurodyta informacija bus pašalinta.


Skelbdami ar publikuodami bet kokią informaciją (naujienas, pokštus, medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus, paveikslėlius, tekstus, video, audio, žaidimus ir kita) FISHKI.lt portale, Jūs suteikiate FISHKI administracijai autoriaus teises į visą šią informaciją. Jokiais atvejais FISHKI.lt neprivalės atlyginti šios informacijos pateikėjui. FISHKI administracija laisvai gali skelbti, atkurti, publikuoti, platinti portalo puslapiuose ir forume lankytojų paskelbtą informaciją. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (naujienas, pokštus, medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus, paveikslėlius, tekstus, video, audio, žaidimus ir kita), paskelbtos FISHKI interneto puslapiuose ir forumuose be FISHKI.lt raštiško sutikimo.


Griežtai draudžiama FISHKI.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose informavimo priemonėse, svetainėse ar kitur arba platinti šią medžiagą kuriuo nors pavidalu be FISHKI.lt administracijos sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti FISHKI kaip šaltinį (jei internete: <a href="http://fishki.lt/">Panaudota informacija iš laisvalaikio portalo FISHKI.lt</a> , jei kitose informacijos priemonėse: Panaudota informacija iš FISHKI.lt pramogų ir laisvalaikio portalo).


FISHKI.lt įspėja jog didžioji informacijos dalis nėra cenzūruojama, todėl portale informacija gali būti šokiruojanti arba draudžiama peržiūrai jaunesnio nei 18 m. amžiaus lankytojams. Jeigu jus neatitinkate šių reikalavimų arba jūs gąsdina šokiruojanti informacija prašome nedelsiant nutrakti svetainės peržiūrą. Už šio įspėjimo nesilaikymą ir sukeltus šia informacija padarinius FISHKI administracija neatsako.
FISHKI saugo Jūsų asmeninę informaciją ir ją naudoja teikiant Jums paslaugas ar informaciją, laikantis visų įmanomų duomenų tvarkymo ir apsaugos reikalavimų. FISHKI.lt palieka teisę informuoti lankytojus apie vykstančias naujoves, partnerių veiklą, akcijas ir kitą informaciją.


FISHKI.LT RSS - tai paslauga, teikiama privačiam nekomerciniam naudojimui. Bet koks kitoks Fishki.lt RSS paslaugos panaudojimas be raštiško FISHKI.LT leidimo yra draudžiamas. Neleistina redaguoti ar keisti FISHKI.LT pateikiamos informacijos tekstą, turinį, nuorodas ar kitą informaciją. RSS paslauga gali būti naudojama tik be apribojimų susiejant su atitinkamu straipsniu FISHKI.LT serveryje be jokių tarpinių puslapių ar kito tarpinio turinio.
FISHKI pasilieka teisę nutraukti vieno ar visų RSS kanalų paslaugą bet kuriuo metu ar pareikalauti nustoti atvaizduoti, platinti ar kitaip naudoti bet kurį ar visus Fishki.lt RSS kanalus. FISHKI.LT neprisiima jokios atsakomybės už pasekmes naudojantis RSS paslauga skaitant, integruojant interneto puslapiuose ar kitais būdais.

Privatumo politika
Dėl vykdomų reklamos transliacijų FISHKI.LT svetainėse, trečiosios šalys gali dėti ir skaityti slapukus (cookies) jūsų naršyklėse, arba naudoti žiniatinklio signalus (beacons) informacijai rinkti.

FISHKI.lt pasilieka teisę bet kada be išankstinio perspėjimo keisti organizuojamų konkursų ar žaidimų taisykles.


Jūs aiškiai suprantate šią informaciją ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, žiūrite, klausote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi FISHKI.lt paslaugomis, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jums, kitam asmeniui ar subjektui, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, pataisoms arba remontui bei kitai žalai padengti.